<oembed><version>1.0</version><provider_name>Conveyor belts, transmission belts, tires, rollers test and inspection equipment</provider_name><provider_url>https://www.shuanglingtech.com/en</provider_url><author_name>shuanglingtech</author_name><author_url>https://www.shuanglingtech.com/en/author/shuanglingtech/</author_url><title>SLGQ-1600 Wire Cord Core Conveyor Belt Specimen Cutting Machine</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="2vnziJ7G25"&gt;&lt;a href="https://www.shuanglingtech.com/en/product/slgq-1600&#x94A2;&#x4E1D;&#x7EF3;&#x82AF;&#x8F93;&#x9001;&#x5E26;&#x5E26;&#x8BD5;&#x6837;&#x5207;&#x5272;&#x673A;/"&gt;SLGQ-1600 Wire Cord Core Conveyor Belt Specimen Cutting Machine&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.shuanglingtech.com/en/product/slgq-1600&#x94A2;&#x4E1D;&#x7EF3;&#x82AF;&#x8F93;&#x9001;&#x5E26;&#x5E26;&#x8BD5;&#x6837;&#x5207;&#x5272;&#x673A;/embed/#?secret=2vnziJ7G25" width="600" height="338" title=""SLGQ-1600 Wire Cord Core Conveyor Belt Specimen Cutter" - Conveyor Belt, Transmission Belt, Tire, Roller Test and Inspection Equipment" data-secret="2vnziJ7G25" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;</html><thumbnail_url>https://www.shuanglingtech.com/wp-content/uploads/2021/08/&#x7F51;&#x7AD9;SLGQ-1600&#x578B;&#x94A2;&#x4E1D;&#x7EF3;&#x8F93;&#x9001;&#x5E26;&#x5207;&#x5272;&#x673A;-700x700.png</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>600</thumbnail_height></oembed>