<oembed><version>1.0</version><provider_name>Conveyor belts, transmission belts, tires, rollers test and inspection equipment</provider_name><provider_url>https://www.shuanglingtech.com/en</provider_url><author_name>shuanglingtech</author_name><author_url>https://www.shuanglingtech.com/en/author/shuanglingtech/</author_url><title>SLGSG-600 Tubular Conveyor Belt Transverse Rigidity and Repeat Rigidity Testing Machine</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="9Es7G7j1r6"&gt;&lt;a href="https://www.shuanglingtech.com/en/product/slgsg-600&#x7BA1;&#x72B6;&#x8F93;&#x9001;&#x5E26;&#x6A2A;&#x5411;&#x521A;&#x6027;&#x53CA;&#x91CD;&#x590D;&#x521A;&#x6027;&#x8BD5;&#x9A8C;&#x673A;/"&gt;SLGSG-600 Tubular Conveyor Belt Transverse Rigidity and Repeat Rigidity Testing Machine&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.shuanglingtech.com/en/product/slgsg-600&#x7BA1;&#x72B6;&#x8F93;&#x9001;&#x5E26;&#x6A2A;&#x5411;&#x521A;&#x6027;&#x53CA;&#x91CD;&#x590D;&#x521A;&#x6027;&#x8BD5;&#x9A8C;&#x673A;/embed/#?secret=9Es7G7j1r6" width="600" height="338" title=""SLGSG-600 TUBULAR CONVEYOR BELT TRANSVERSE RIGIDITY AND REPEATED RIGIDITY TESTER" - Conveyor Belt, Transmission Belt, Tire, Roller Testing and Inspection Equipment" data-secret="9Es7G7j1r6" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;</html><thumbnail_url>https://www.shuanglingtech.com/wp-content/uploads/2021/08/&#xFF08;&#x7F51;&#x7AD9;&#xFF09;SLGSG-600&#x578B;&#x7BA1;&#x72B6;&#x8F93;&#x9001;&#x5E26;&#x6A2A;&#x5411;&#x521A;&#x6027;&#x53CA;&#x91CD;&#x590D;&#x521A;&#x6027;&#x8BD5;&#x9A8C;&#x673A;-700x700.png</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>600</thumbnail_height></oembed>